Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Mūžizglitība

Mūžizglitība

Izglītības process notiek visas cilvēka dzīves garumā, kas balstās uz mainīgām vajadzībām iegūt zināšanas, prasmes, pieredzi, lai paaugstinātu vai mainītu savu kvalifikāciju atbilstoši darba tirgus prasībām, savām interesēm un vajadzībām. Mūžizglītība apvieno neformālo mācīšanos ar formālo izglītību, attīsta iedzimtas spējas līdztekus jaunām kompetencēm - Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030. gadam.
Transporta Akadēmija piedāvā neformālo izglītību kā papildu mācībās programmas – kvalifikāciju paaugstināšanas kursus, zinātniski-praktiskus seminārus, vai arī darbu pie jaunākajām iekārtām, programmatūras vai citas infrastruktūras. Pēc katra kursa sekmīgas pabeigšanas dalībnieks saņem sertifikātu ar kursa/semināra/nodarbības nosaukumu, datumu un apjomu.
Kvalifikāciju paaugstināšanas kursu un zinātniski-praktisko semināru saraksts ko Transporta Akadēmija ir novadījusi pēdējā laikā vai plāno īstenot:
- Analysis of the Influence of Climatic Factors to the Catenary Network's Parameters.
- Zinātniski-praktiskais seminārs – intelektuāla dzelzceļa infrastruktūras objektu vadība ar integrētām diagnostikas un prognozēšanas metodēm.
- High-speed Railway. Elements and Specifics of Infrastructure Design.
- Semināru un izglītojošo pasākumu nodrošināšana, kā arī izglītojošo materiālu izstrādi profesionālās tālākizglītības programmā „Enerģētika un elektrotehnika”.
- Vilcienu kustības ekspluatācijas, tehnoloģijas un vadības organizācijas vispārīgie principi ātrgaitas maģistrālēs.
- Vilcienu vadības un drošības sistēmas ātrgaitas maģistrālēs.
- Kustības organizācija un vilcienu kustības dispečeru vadība ātrgaitas maģistrālēs.
- Ātrgaitas dzelzceļa transporta drošība.
- Ātrgaitas maģistrāļu energoapgādes iekārtu un ierīču projektēšana un būvniecība.

Saņemiet piedāvājumu tūlīt
Transporta Akadēmija 2024 © All rights reserved